خانه / عسل کوهی / برداشت مرغوبترین عسل کوهی طبیعی

برداشت مرغوبترین عسل کوهی طبیعی

عسل کوهی از بهترین و مرغوبترین نمونه عسل ها است که از مطبوع ترین گیاهان طبیعی کوهستان ها برداشت می شود و ارزش غذایی و درمانی بی شماری دارد.
عسل کوهی طبیعی به عنوان یک غذای سالم شناخته شده که به دلیل داشتن خواص دارویی زیاد، مورد علاقه اکثریت می باشد. با توجه به رقابت گسترده در زمینه تولید عسل در کشور، شرکت های زیادی به منظور راضی نگه داشتن مشتریان خود اقدام به تولید مرغوبترین عسل کوهی طبیعی در ابعاد و بسته بندی های جذاب کرده اند.
این نوع عسل بهترین دارو برای درمان سرفه، تسکین دردهای عضلانی، تقویت گوارش، آرامش اعصاب، افزایش نیروی بدنی، پیشگیری از سرطان، شادابی پوست و افزایش عمر می باشد. عسل کوهی طبیعی همانند دیگر انواع عسل، دارای زمان مشخصی برای برداشت می باشد.
به گفته برخی از متخصصان فعال در زمینه زنبورداری، مناسب ترین زمان برای برداشت، فصل پاییز در اوخر آبان ماه و فصل تابستان در اواخر خرداد ماه می باشد و برداشت عسل در زمان های دیگر تنها باعث تخریب لانه زنبورها و عدم تشکیل کامل عسل می شود.
بعد از انجام تمام مراحل، شرکت ها این ماده شیرین را در بسته بندی های جذاب و شیک، قرار داده و در بازار توزیع می نمایند که مشتریان می توانند با مراجعه و تماس با مراکز فروش آنلاین عسل، محصول درخواستی را تهیه نمایند.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش مرغوبترین عسل طبیعی کوهی

مرغوبترین عسل های طبیعی کوهی در فروشگاه های سراسر کشور خرید و فروش می شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام