خانه / عسل اردبیل / خرید عسل معمولی اردبیل

خرید عسل معمولی اردبیل

می دانیم که کیفیت عسل طبیعی از نوع معمولی این محصول پایین تر است؛ اما اگر قصد خرید بهترین نوع عسل معمولی را دارید می توانید محصولی که در اردبیل به تولید رسیده است را انتخاب کنید.
در اینکه اردبیل یکی از بزرگترین تولید کنندگان عسل طبیعی در کشور است و هر ساله محصولات بسیار مرغوبی را روانه بازار می کند شکی نیست. دلیل اینکه عسل اردبیل توانسته است به یکی از بهترین عسل های خرید و فروش شده در کشور تبدیل شود، تنوع گیاهی بالایی است که کوه سبلان دارا می باشد.
عسل اردبیل که بخش اعظم آن در دامنه کوه های سبلان به تولید می رسد، از شهد بیش از ۱۲۰۰ گونه گیاه به دست می آید. کیفیت عسل اردبیل به حدی است که این محصول توانسته است در بازارهای جهانی هم بسیار مورد توجه قرار بگیرد.
البته این منطقه علاوه بر عسل طبیعی، دارای محصولاتی باکیفیتی نسبتاً پایین تر نیز است که با نام عسل معمولی خرید و فروش می شوند. عسل معمولی اردبیل در بین تمام عسل های مشابه در کشور دارای بالاترین کیفیت است. به همین دلیل اگر قصد خرید عسل معمولی را دارید، این محصول را انتخاب کنید.
یکی از راه های دسترسی به عسل معمولی اردبیل خرید آن از شرکت رودین می باشد که برقراری ارتباط با این شرکت از طریق راه های ارتباطی زیر فراهم است.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

تولید عسل تغذیه ای در اردبیل

تولید عسل تغذیه ای در اردبیل با مقدار بالایی صورت گرفته است . در تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام