خانه / عسل رودین / فروش اینترنتی عسل مرغوب رودین

فروش اینترنتی عسل مرغوب رودین

فروش اینترنتی عسل مرغوب، توسط شرکت رودین انجام می پذیرد. شرکت رودین انواع عسل طبیعی و مرغوب را در سطح بازار عرضه می کند. شما می توانید انواع عسل مانند عسل چند گیاه با کیفیت،عسل آویشن و… را با قیمت مناسب از شرکت رودین خریداری نمایید.

همچنین شرکت رودین علاوه بر فروش اینترنتی عسل مرغوب، سایر محصولات زنبور عسل مانند بره موم وژل رویال را نیز به فروش می رساند.

فروش اینترنتی عسل

تفاوت عسل چند گیاه و عسل تک گل

 

عسل، انواع مختلفی دارد و می توان آن را به صورت های مختلفی دسته بندی کرد و یکی از این دسته بندی ها تفکیک عسل به دو دسته کلی عسل چند گیاه و عسل تک گل می باشد.

وقتی زنبور هنگام مکیدن شهد گل ها و گیاهان از گل های متعددی استفاده نماید به طوری که میزان مصرف شیره یک گل خاص تفاوت چندانی با سایرین نکند عسل به دست آمده را عسل چند گیاه می نامند که همانطور که از نامش پیداست حاصل استفاده زنبور از چندین گیاه مختلف است.

فروش اینترنتی عسل

اما در صورتی که زنبور هنگام مصرف شیره گل ها از یک گل خاص بیشتر استفاده کند به طوری که میزان مصرف گل مورد نظر شاخص باشد عسل به دست آمده به نام گل مصرفی زنبور نامیده می شود. مانند عسل آویشن یا عسل گشنیز که در تهیه آن ها فقط از شیره گل های آویشن و گشنیز استفاده شده و یا اینکه استفاده از شیره گل های آویشن و گشنیز نسبت به سایر گل های مصرفی زنبور عسل، بسیار چشمگیر بوده است.

فروش اینترنتی عسل

از ما خرید کنید تا از طعم واقعی عسل، لذت ببرید!

منبع: عسل رودین

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی رودین به صورت فله

خرید عسل طبیعی رودین به صورت فله از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت رودین امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام