خانه / مقالات منتخب / قیمت خرید عسل ملکه

قیمت خرید عسل ملکه

برخی از خریداران گمان می کنند محصولی که در داخل کندو مورد مصرف ملکه است، نوعی از عسل می باشد؛ شاید به همین دلیل هم قیمت خرید این محصول در نظر این افراد بالا است.
می دانیم که زنبورعسل، عسل را برای این در داخل کندو ذخیره می کند که مورد مصرف خود و لاروهایش قرار بگیرد. در واقع عسل در کنار گرده گل غذای زنبوران کارگر است.
اما ملکه به هیچ عنوان از این عسل تغذیه نمی کند. بلکه غذایی که ملکه با آن تغذیه می شود یک غذای بسیار خاص و ویژه است که جز این حشره هیچ کس دیگری در داخل کندو حق استفاده از ین محصول را ندارد.
این ماده برخلاف تصور برخی از افراد عسل نیست؛ بلکه ماده ای به نام ژل رویال است که توسط زنبورهای کارگر و از طریق غده هایی که در سر این حشره موجود هستند به تولید می رسد.
میزان تولید ژل رویال بسیار کم است و در حالت عادی فقط در کندو به میزانی که برای تغذیه ملکه کافی باشد به تولید می رسد. اما در سال های اخیر با اختراع دستگاه های مخصوص و روش های خاصی اقدام به برداشت ژل رویال از کندو کرده اند.
قیمت خرید این محصول با توجه به کمیاب بودن آن نسبت به انواع مختلف عسل بالا بوده و این مسئله باعث شده است تا افرادی که ژل رویال را یک نوع از عسل می دانند نسبت به قیمت آن واکنش نشان بدهند.
البته خریداران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول و انجام خرید خود با بهترین قیمت می توانند با مشاوران فروش شرکت رودین ارتباط برقرار نمایند.

منبع: عسل رودین

rating
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش انواع عسل از طریق فروشگاه اینترنتی

فروش انواع عسل به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه آنلاین شرکت رودین امکان پذیر می باشد. شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام